GLC-2BX-D

Kód: GLC-2BX-D
Značka: CISCO
2 330 Kč 1 926 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, BX

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP. Certifikace: MSA. Vstupní napětí: 3.3 V

  • SFP Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 1490 nm
  • Vyměnitelný za provozu
  • Vstupní napětí: 3.3 V

Doplňkové parametry

Kategorie: SFPs
Auto MDI/MDI-X: Ano
Certifikace: MSA
Doporučená provozní vlhkost: 10 - 80 %
HS kód: 85369010
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s
Osvědčení o udržitelnosti: RoHS
Plug and Play: Ano
Podpora SMF: Áno
Podporovaný průměr optického kabelu: 9/125 µm
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozhraní: SFP
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 10 - 80 %
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Standard vysílače a přijímače SFP: BX
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1490 nm
Vstupní napětí: 3.3 V
Vyměnitelný za provozu: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: