Transceiver

Nejprodávanější

CAB-CONSOLE-USB-RJ45
CAB-CONSOLE-USB-RJ45
Skladem
CAB-CONSOLE-USB-RJ45
 
747 Kč
(617 Kč bez DPH)
SFP-H10GB-CU4M
SFP-H10GB-CU4M
Skladem
SFP-H10GB-CU4M
 
3 909 Kč
(3 231 Kč bez DPH)
SFP-H10GB-CU1M
SFP-H10GB-CU1M
Skladem
SFP-H10GB-CU1M
 
2 310 Kč
(1 909 Kč bez DPH)
SFP-H10GB-CU2M
SFP-H10GB-CU2M
Skladem
SFP-H10GB-CU2M
 
3 198 Kč
(2 643 Kč bez DPH)
SFP-H10GB-CU3M
SFP-H10GB-CU3M
Skladem
SFP-H10GB-CU3M
 
2 488 Kč
(2 056 Kč bez DPH)
SFP-H25G-CU1M
SFP-H25G-CU1M
Skladem
SFP-H25G-CU1M
 
3 021 Kč
(2 497 Kč bez DPH)
SFP-H10GB-ACU7M
SFP-H10GB-ACU7M
Skladem
SFP-H10GB-ACU7M
 
4 264 Kč
(3 524 Kč bez DPH)
SFP-H10GB-CU2-5M
SFP-H10GB-CU2-5M
Skladem
SFP-H10GB-CU2-5M
 
3 021 Kč
(2 497 Kč bez DPH)
SFP-H25G-CU2M
SFP-H25G-CU2M
Skladem
SFP-H25G-CU2M
 
3 909 Kč
(3 231 Kč bez DPH)
SFP-H25G-CU3M
SFP-H25G-CU3M
Skladem
SFP-H25G-CU3M
 
4 975 Kč
(4 112 Kč bez DPH)
137 položek celkem
CAB-CONSOLE-USB-RJ45
617 Kč bez DPH
747 Kč

Cisco Compatible Console Cable, 1,8m, FTDI USB to RJ45 Console Cable / Windows / MAC / Linux 

CAB-CONSOLE-USB-RJ45
CVR-QSFP-SFP10G
3 671 Kč bez DPH
4 442 Kč

Cisco CVR-QSFP-SFP10G, 40000 Mbit/s, QSFP+, SFP+, Kabel, 18,4 mm, 78 mm, 13,5 mm

CVR-QSFP-SFP10G
EPA-QSFP-1X100GE
359 773 Kč bez DPH
435 325 Kč

Cisco EPA-QSFP-1X100GE, QSFP

EPA-QSFP-1X100GE
GLC-2BX-D
GLC-2BX-D
Skladem
1 909 Kč bez DPH
2 310 Kč

Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, BX

GLC-2BX-D
GLC-3750V2-FX12
8 077 Kč bez DPH
9 773 Kč

Cisco GLC-3750V2-FX12=, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 2000 m, 1310 nm

GLC-3750V2-FX12
GLC-3750V2-FX24
16 153 Kč bez DPH
19 545 Kč

Cisco GLC-3750V2-FX24=, Optické vlákno, 100 Mbit/s, SFP, 2000 m, 1310 nm, IEEE 802.3, IEEE 802.3u

GLC-3750V2-FX24
GLC-BX-D
GLC-BX-D
Skladem
2 056 Kč bez DPH
2 488 Kč

Cisco GLC-BX-D, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, 10000 m, 1490 nm, 1480 nm, 1500 nm

GLC-BX-D
GLC-BX-U
GLC-BX-U
Skladem
4 112 Kč bez DPH
4 975 Kč

Cisco GLC-BX-U, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, mini-GBIC, LC, PC, 10000 m, 1310 nm

GLC-BX-U
GLC-BX40-D-I
2 790 Kč bez DPH
3 376 Kč

Cisco GLC-BX40-D-I, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, BX-D, 40000 m, 1550 nm

GLC-BX40-D-I
GLC-BX40-DA-I
9 692 Kč bez DPH
11 727 Kč

Cisco GLC-BX40-DA-I, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, 40000 m, 1490 nm, 1480 nm

GLC-BX40-DA-I
GLC-BX40-U-I
4 846 Kč bez DPH
5 864 Kč

Cisco GLC-BX40-U-I, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, BX-U, 40000 m, 1310 nm

GLC-BX40-U-I
GLC-BX80-D-I
11 307 Kč bez DPH
13 682 Kč

Cisco GLC-BX80-D-I, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, BX-D, 80000 m, 1570 nm

GLC-BX80-D-I
Nahoru
Další produkty