QSFP-100G-LR4-S

Kód: QSFP-100G-LR4-S
Značka: CISCO
21 892 Kč 18 093 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Cisco 100GBASE LR4 QSFP, Optické vlákno, 100000 Mbit/s, QSFP, LC, 10000 m, 1295 nm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco 100GBASE LR4 QSFP. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 100000 Mbit/s, Rozhraní: QSFP. Barva: Modrá, Metalická. Spotřeba elektrické energie: 4 W

  • QSFP Optické vlákno 100000 Mbit/s
  • Vyměnitelný za provozu
  • Spotřeba elektrické energie: 4 W

Doplňkové parametry

Kategorie: QSFP
Barva: Modrá, Kovová
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 100000 Mbit/s
Podpora MMF: Nie
Podpora SMF: Áno
Rozhraní: QSFP
Rx power (max): 4,5 dBmW
Rx power (min): -10,6 dBmW
Rx vlnová délka (max): 1309 nm
Rx vlnová délka (min): 1295 nm
Spotřeba elektrické energie: 4 W
Tx power (max): 4,5 dBmW
Tx power (min): -4,3 dBmW
Tx vlnová délka (max): 1309 nm
Tx vlnová délka (min): 1295 nm
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vyměnitelný za provozu: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: