GLC-BX-U

Kód: GLC-BX-U
Značka: CISCO
4 981 Kč 4 117 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Cisco GLC-BX-U, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, mini-GBIC, LC, PC, 10000 m, 1310 nm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco GLC-BX-U. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: mini-GBIC. Barva: Nerezová ocel, Kompatibilní produkty: Catalyst 2960, 3560, 3750, 4500, 4948, ME 2400, 3400. Šířka: 8,5 mm, Hloubka: 56,5 mm, Výška: 13,4 mm. Počet přiložených produtků: 1 kusů

Doplňkové parametry

Kategorie: SFPs
Hmotnost: 0.075 kg
Barva: Nerezová ocel
Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Áno
Hloubka: 56,5 mm
Hmotnost: 75 g
Kompatibilní produkty: Catalyst 2960, 3560, 3750, 4500, 4948, ME 2400, 3400
Konektor pro optická vlákna: LC, PC
Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s
Osvědčení o udržitelnosti: RoHS
Počet přiložených produktů: 1 kusov
Podpora SMF: Áno
Rozhraní: Mini-GBIC
Rx power (max): -3 dBmW
Rx power (min): -19,5 dBmW
Rx vlnová délka (max): 1500 nm
Rx vlnová délka (min): 1480 nm
Šířka: 8,5 mm
Technologie kabeláže: 1000BASE-BX10-U
Tx power (max): -3 dBmW
Tx power (min): -9 dBmW
Tx vlnová délka (max): 1360 nm
Tx vlnová délka (min): 1260 nm
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1310 nm
Výška: 13,4 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: