GLC-3750V2-FX12

Kód: GLC-3750V2-FX12
Značka: CISCO
9 773 Kč 8 077 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Cisco GLC-3750V2-FX12=, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 2000 m, 1310 nm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco GLC-3750V2-FX12=. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP. Spotřeba elektrické energie: 1 W. Počet přiložených produtků: 12 kusů

  • SFP Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 1310 nm
  • Spotřeba elektrické energie: 1 W

Doplňkové parametry

Kategorie: SFPs
HS kód: 85369010
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s
Počet přiložených produktů: 12 kusov
Podpora MMF: Áno
Porty pro optická vlákna: 2
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozhraní: SFP
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Síťový standard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Spotřeba elektrické energie: 1 W
Technologie kabeláže: 100BASE-FX
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1310 nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: