GLC-BX-D

Kód: GLC-BX-D
Značka: CISCO
2 508 Kč 2 073 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Cisco GLC-BX-D, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, 10000 m, 1490 nm, 1480 nm, 1500 nm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco GLC-BX-D. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m. Barva: Nerezová ocel, Bezpečnost: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Spotřeba elektrické energie: 1,5 W. Šířka: 13,4 mm, Hloubka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

  • Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 1490 nm
  • Vyměnitelný za provozu
  • Spotřeba elektrické energie: 1,5 W

Doplňkové parametry

Kategorie: SFPs
Hmotnost: 0.075 kg
Barva: Nerezová ocel
Bezpečnost: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Áno
Hloubka: 56,5 mm
Hmotnost: 75 g
Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s
Podpora SMF: Áno
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozsah provozních teplot (TT): 32-158 °F
Rx power (max): -3 dBmW
Rx power (min): -19 dBmW
Rx vlnová délka (max): 1360 nm
Rx vlnová délka (min): 1260 nm
Spotřeba elektrické energie: 1,5 W
Šířka: 13,4 mm
Technologie kabeláže: 1000BASE-BX10
Tx power (max): -3 dBmW
Tx power (min): -9 dBmW
Tx vlnová délka (max): 1500 nm
Tx vlnová délka (min): 1480 nm
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1490 nm
Vyměnitelný za provozu: Ano
Výška: 8,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: