GLC-BX40-U-I

Kód: GLC-BX40-U-I
Značka: CISCO
5 915 Kč 4 888 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Cisco GLC-BX40-U-I, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, BX-U, 40000 m, 1310 nm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco GLC-BX40-U-I. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP. Barva: Šedá. Spotřeba elektrické energie: 1 W. Šířka: 13,4 mm, Hloubka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm. Počet přiložených produtků: 1 kusů

  • SFP Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 1310 nm
  • Vyměnitelný za provozu
  • Spotřeba elektrické energie: 1 W

Doplňkové parametry

Kategorie: SFPs
Hmotnost: 0.075 kg
Barva: Šedá
Hloubka: 56,5 mm
Hmotnost: 75 g
Maximální přenosová vzdálenost: 40000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s
Počet přiložených produktů: 1 kusov
Podpora SMF: Áno
Provozní rozsah teplot (TT): -40 - 85 °C
Rozhraní: SFP
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Rx power (max): 3 dBmW
Rx power (min): -25 dBmW
Síťový standard: IEEE 802.3ah, IEEE 802.3z
Spotřeba elektrické energie: 1 W
Standard vysílače a přijímače SFP: BX-U
Šířka: 13,4 mm
Technologie kabeláže: 1000BASE-BX40
Tx power (max): 3 dBmW
Tx power (min): -5 dBmW
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1310 nm
Vyměnitelný za provozu: Ano
Výška: 8,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: