GLC-FE-100FX

Kód: GLC-FE-100FX
Značka: CISCO
712 Kč 588 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Cisco 100BASE-FX SFP, 2000 m, 1310 nm, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Laser Class 1 21CFR1040, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco 100BASE-FX SFP. Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m, Vlnová délka: 1310 nm. Splňuje průmyslové standardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Bezpečnost: Laser Class 1 21CFR1040. Rozsah výkonu vysílání: -14 - -20 dBmW, Konektor(y): Dual LC, Typ vlákna: MMF

Doplňkové parametry

Kategorie: SFPs
Bezpečnost: Laser Class 1 21CFR1040
Konektor(y): Dual LC
Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Rozsah výkonu vysílání: -14 - -20 dBmW
Splňuje průmyslové standardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Typ vlákna: MMF
Vlnová délka: 1310 nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: