GLC-FE-100LX48

Kód: GLC-FE-100LX48
Značka: CISCO
59 123 Kč 48 862 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Cisco GLC-FE-100LX48=, 100 Mbit/s, Kabel, 10000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco GLC-FE-100LX48=. Maximální přenosová rychlost: 100 Mbit/s. Technologie propojení: Kabel. Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m, Vlnová délka: 1310 nm. Rozsah výkonu vysílání: -8 - -15 dBmW, Rozměry (ŠxHxV): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Rozhraní: SFP

Doplňkové parametry

Kategorie: SFPs
Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 100 Mbit/s
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozhraní: SFP
Rozměry (š xhxv): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Rozsah výkonu vysílání: -8 - -15 dBmW
Technologie propojení: Kabel
Typ vlákna: SMF
Vlnová délka: 1310 nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: