GLC-SX-MM

Kód: GLC-SX-MM
Značka: CISCO
711 Kč 588 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Cisco GLC-SX-MM, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, 50/125,62.5/125 µm, SX, 1000 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco GLC-SX-MM. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP. Spotřeba elektrické energie: 1,5 W. Šířka: 13,4 mm, Hloubka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

  • SFP Optické vlákno 1000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 850 nm
  • Vyměnitelný za provozu
  • Spotřeba elektrické energie: 1,5 W

Doplňkové parametry

Kategorie: SFPs
Hmotnost: 0.075 kg
Auto MDI/MDI-X: Ne
Hloubka: 56,5 mm
Hmotnost: 75 g
Maximální přenosová vzdálenost: 1000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s
Podpora MMF: Áno
Podporovaný průměr optického kabelu: 50/125,62.5/125 µm
Porty pro optická vlákna: 2
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozhraní: SFP
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Spotřeba elektrické energie: 1,5 W
Standard vysílače a přijímače SFP: SX
Šířka: 13,4 mm
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 850 nm
Vyměnitelný za provozu: Ano
Výška: 8,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: