PWR-C1-350WAC-P/2
Kód: PWR-C1-350WAC-P/2
Skladem
Můžeme doručit do:
Cisco PWR-C1-350WAC-P/2, Napájecí zdroj, Černá, Šedá, 80 PLUS Platinum, Kabel, Catalyst 9300, 350 W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Cisco PWR-C1-350WAC-P/2. Typ produktu: Napájecí zdroj, Barva: Černá, Šedá, Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum. Technologie propojení: Kabel. Kompatibilita: Catalyst 9300. Celkový příkon: 350 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 / 60 Hz
  • Napájecí zdroj
  • 350 W
  • Černá, Šedá
Doplňkové parametry
Kategorie: CATALYST C9300
Barva: Černá, Šedá
Celkový příkon: 350 W
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum
Doporučená provozní vlhkost: 10 - 90 %
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 / 60 Hz
Hmotnost včetně balení: 300 g
HS kód: 85177900
Interní: Ne
Kompatibilita: Catalyst 9300
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 10 - 90 %
Rozsah teplot při skladování (TT): 0 - 40 °C
Technologie propojení: Kabel
Typ produktu: Zdroj
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V