QSFP-100G-FR-S

Kód: QSFP-100G-FR-S
Značka: CISCO
13 402 Kč 11 076 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Cisco Transceiver, Optické vlákno, 100000 Mbit/s, QSFP, LC, FR, 2000 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco Transceiver. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 100000 Mbit/s, Rozhraní: QSFP. Barva: Zelená. Spotřeba elektrické energie: 4,3 W

  • QSFP Optické vlákno 100000 Mbit/s
  • 100 Gigabit Ethernet Vlnová délka: 1310 nm
  • Vyměnitelný za provozu
  • Spotřeba elektrické energie: 4,3 W

Doplňkové parametry

Kategorie: QSFP
Barva: Zelená
Compliance certificates: RoHS, WEEE
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 100000 Mbit/s
Osvědčení o udržitelnosti: RoHS, WEEE
Podpora SMF: Áno
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozhraní: QSFP
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Rx power (max): 4 dBmW
Rx power (min): -7,1 dBmW
Síťový standard: IEEE 802.3ba, IEEE 802.3bm
Soulad s požadavky na udržitelnost: Áno
Spotřeba elektrické energie: 4,3 W
Standard vysílače a přijímače SFP: FR
Technologie kabeláže Ethernetu - vlákna: 400GBASE
Tx power (max): 4 dBmW
Tx power (min): -3,1 dBmW
Typ rozhraní Ethernetu: 100 Gigabit Ethernet
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1310 nm
Vyměnitelný za provozu: Ano
Záruční doba: 5 rok / roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: