QSFP-100G-PSM4-S

Kód: QSFP-100G-PSM4-S
Značka: CISCO
12 463 Kč 10 300 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Cisco QSFP-100G-PSM4-S, Optické vlákno, 100000 Mbit/s, QSFP, MPO12, 500 m, 1295 nm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco QSFP-100G-PSM4-S. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 100000 Mbit/s, Rozhraní: QSFP. Barva: Metalická, Oranžová. Spotřeba elektrické energie: 3,5 W

  • QSFP Optické vlákno 100000 Mbit/s
  • Vyměnitelný za provozu
  • Spotřeba elektrické energie: 3,5 W

Doplňkové parametry

Kategorie: QSFP
Barva: Kovová, Oranžová
Konektor pro optická vlákna: MPO12
Maximální přenosová vzdálenost: 500 m
Maximální rychlost přenosu dat: 100000 Mbit/s
Podpora MMF: Nie
Podpora SMF: Áno
Rozhraní: QSFP
Rx power (max): 2 dBmW
Rx power (min): -12,66 dBmW
Rx vlnová délka (max): 1325 nm
Rx vlnová délka (min): 1295 nm
Spotřeba elektrické energie: 3,5 W
Tx power (max): 2 dBmW
Tx power (min): -9,4 dBmW
Tx vlnová délka (max): 1325 nm
Tx vlnová délka (min): 1295 nm
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vyměnitelný za provozu: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: