QSFP-40G-ER4

Kód: QSFP-40G-ER4
Značka: CISCO
150 857 Kč 124 675 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Cisco QSFP-40G-ER4, Optické vlákno, 40000 Mbit/s, QSFP, LC, 9/125 µm, ER

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco QSFP-40G-ER4. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 40000 Mbit/s, Rozhraní: QSFP. Počet přiložených produtků: 1 kusů

  • QSFP Optické vlákno 40000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 1310 nm
  • Vyměnitelný za provozu

Doplňkové parametry

Kategorie: QSFP
Auto MDI/MDI-X: Ano
Doporučená provozní vlhkost: 10 - 80 %
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální přenosová vzdálenost: 40000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 40000 Mbit/s
Počet přiložených produktů: 1 kusov
Podpora SMF: Áno
Podporovaný průměr optického kabelu: 9/125 µm
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozhraní: QSFP
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 10 - 85 %
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Síťový standard: IEEE 802.3ba
Standard vysílače a přijímače SFP: ER
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1310 nm
Vyměnitelný za provozu: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: