QSFP-40G-SR-BD

Kód: QSFP-40G-SR-BD
Značka: CISCO
1 779 Kč 1 470 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Cisco QSFP-40G-SR-BD, Optické vlákno, 40000 Mbit/s, QSFP, LC, 918 nm, Šedá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco QSFP-40G-SR-BD. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 40000 Mbit/s, Rozhraní: QSFP. Barva: Šedá. Spotřeba elektrické energie: 3,5 W

  • QSFP Optické vlákno 40000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 918 nm
  • Spotřeba elektrické energie: 3,5 W

Doplňkové parametry

Kategorie: QSFP
Barva: Šedá
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální rychlost přenosu dat: 40000 Mbit/s
Podpora MMF: Áno
Porty pro optická vlákna: 2
Provozní rozsah teplot (TT): 10 - 70 °C
Rozhraní: QSFP
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Spotřeba elektrické energie: 3,5 W
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 918 nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: