SFP-10G-ER

Kód: SFP-10G-ER
Značka: CISCO
0 Kč 0 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Cisco SFP-10G-ER, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, ER, 40000 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco SFP-10G-ER. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 10000 Mbit/s, Rozhraní: SFP+

Doplňkové parametry

Kategorie: SFP+
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální přenosová vzdálenost: 40000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 10000 Mbit/s
Podpora MMF: Áno
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozhraní: SFP+
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Standard vysílače a přijímače SFP: ER
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1550 nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: