SFP-10G-LR-S

Kód: SFP-10G-LR-S
Značka: CISCO
3 198 Kč 2 643 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Cisco SFP-10G-LR-S, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco SFP-10G-LR-S. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 10000 Mbit/s, Rozhraní: SFP+. Certifikace: MSA. Šířka: 13,4 mm, Hloubka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm. Počet přiložených produtků: 1 kusů

  • SFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 1310 nm
  • Podpora výměny za provozu

Doplňkové parametry

Kategorie: SFP+
Auto MDI/MDI-X: Ano
Certifikace: MSA
Doporučená provozní vlhkost: 0 - 95 %
Duplexní systém: Plná
Hloubka: 56,5 mm
HS kód: 85369010
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální rychlost přenosu dat: 10000 Mbit/s
Počet přiložených produktů: 1 kusov
Podpora SMF: Áno
Podpora výměny za provozu: Áno
Podporovaný průměr optického kabelu: 9/125 µm
Provozní rozsah teplot (TT): -40 - 85 °C
Rozhraní: SFP+
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 0 - 95 %
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
Standard vysílače a přijímače SFP: LR
Šířka: 13,4 mm
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1310 nm
Výška: 8,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: