SFP-10G-LR-X

Kód: SFP-10G-LR-X
Značka: CISCO
4 981 Kč 4 117 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Cisco SFP-10G-LR-X, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, QSFP+, LC, LR, 10000 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco SFP-10G-LR-X. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 10000 Mbit/s, Rozhraní: QSFP+. Spotřeba elektrické energie: 1 W

  • QSFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 1310 nm
  • Vyměnitelný za provozu
  • Spotřeba elektrické energie: 1 W

Doplňkové parametry

Kategorie: SFP+
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 10000 Mbit/s
Plug and Play: Ano
Podpora SMF: Áno
Rozhraní: QSFP+
Rx power (max): 0,5 dBmW
Rx power (min): -14,4 dBmW
Spotřeba elektrické energie: 1 W
Standard vysílače a přijímače SFP: LR
Tx power (max): 0,5 dBmW
Tx power (min): -8,2 dBmW
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1310 nm
Vyměnitelný za provozu: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: