SFP-10G-LRM

Kód: SFP-10G-LRM
Značka: CISCO
3 554 Kč 2 937 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Cisco SFP-10G-LRM, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LRM, 1310 nm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco SFP-10G-LRM. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 10000 Mbit/s, Rozhraní: SFP+

  • SFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 1310 nm
  • Vyměnitelný za provozu

Doplňkové parametry

Kategorie: SFP+
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální rychlost přenosu dat: 10000 Mbit/s
Plug and Play: Ano
Podpora MMF: Áno
Rozhraní: SFP+
Standard vysílače a přijímače SFP: LRM
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1310 nm
Vyměnitelný za provozu: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: