SFP-10G-ZR

Kód: SFP-10G-ZR
Značka: CISCO
14 232 Kč 11 762 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Cisco SFP-10G-ZR, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, ZR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco SFP-10G-ZR. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 10000 Mbit/s, Rozhraní: SFP+. Certifikace: MSA. Šířka: 13,4 mm, Hloubka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

  • SFP+ Optické vlákno 10000 Mbit/s
  • Vlnová délka: 1310 nm
  • Podpora výměny za provozu

Doplňkové parametry

Kategorie: SFP+
Hmotnost: 0.075 kg
Auto MDI/MDI-X: Ano
Certifikace: MSA
Doporučená provozní vlhkost: 10 - 80 %
Hloubka: 56,5 mm
Hmotnost: 75 g
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální přenosová vzdálenost: 80000 m
Maximální rychlost přenosu dat: 10000 Mbit/s
Podpora SMF: Áno
Podpora výměny za provozu: Áno
Podporovaný průměr optického kabelu: 9/125 µm
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozhraní: SFP+
Rozsah provozních teplot (TT): 32-158 °F
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 10 - 85 %
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Standard vysílače a přijímače SFP: ZR
Šířka: 13,4 mm
Technologie kabeláže: 10GBASE-ZR, 10GBASE-ZW
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 1310 nm
Výška: 8,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: