SFP-10GB-LR

Kód: SFP-10GB-LR
Značka: CISCO
0 Kč 0 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Cisco Meraki SFP-10GB-LR, Optické vlákno, 10000 Mbit/s, SFP+, 9/125 µm, LR, 10GBASE-SR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco Meraki SFP-10GB-LR. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 10000 Mbit/s, Rozhraní: SFP+. Certifikace: MSA. Šířka: 13,4 mm, Hloubka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: SFP+
Auto MDI/MDI-X: Ano
Certifikace: MSA
Doporučená provozní vlhkost: 10 - 80 %
Hloubka: 56,5 mm
Maximální rychlost přenosu dat: 10000 Mbit/s
Podpora SMF: Áno
Podporovaný průměr optického kabelu: 9/125 µm
Provozní rozsah teplot (TT): 0 - 70 °C
Rozhraní: SFP+
Rozsah relativní vlhkosti při skladování: 10 - 85 %
Rozsah teplot při skladování (TT): -40 - 85 °C
Standard vysílače a přijímače SFP: LR
Šířka: 13,4 mm
Technologie kabeláže: 10GBASE-SR
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vyměnitelný za provozu: Ano
Výška: 8,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: