GLC-SX-MMD

Kód: GLC-SX-MMD
Značka: CISCO
2 310 Kč 1 909 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Cisco GLC-SX-MMD, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 850 nm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco GLC-SX-MMD. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP

Doplňkové parametry

Kategorie: SFPs
Konektor pro optická vlákna: LC
Maximální rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s
Podpora MMF: Áno
Rozhraní: SFP
Typ SFP vysílače: Optické vlákno
Vlnová délka: 850 nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: